Perre megy a Telekom
Hivatalosan is nyert a mobilfrekvencia-tenderen az állami konzorcium, a Telekom már biztosan perel.
Perre megy a Telekom
Hivatalosan is nyert a mobilfrekvencia-tenderen az állami konzorcium, a Telekom már biztosan perel.
Indulhat az állami mobilcég - perek is jöhetnek
A másodfokú eljárás alapján is rendben van a korábbi, 900 MHz-es frekvencia-árverésről szóló döntés, amelyet a Magyar Telekom, a Vodafone és a Telenor is megtámadott. A már piacon lévő szolgáltatók többek közt az új piaci szereplő árverési eljárásban történő részvételi lehetőségét, illetve a mostani piaci szereplők számára előírt belföldi roamingszolgáltatási kötelezettséget kifogásolták.
Mindenki megtámadta a mobiltendert
A 900 megahertzes frekvencia árveréssel és döntéssel kapcsolatban három, már a piacon lévő mobilszolgáltató a Magyar Telekom, Telenor és a Vodafone fellebbezett - közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH.
Öten jelentkeztek az új frekvenciapályázatra
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) nyilvántartásba vette a 26 gigahertzes (GHz) frekvenciapályázatra jelentkező öt szolgáltatót - közölte az NMHH.
Csúfos vég a népszerű hazai rádiónál
A Fővárosi Bíróság elrendelte a Radiocafé Tömegkommunikációs és Kulturális Kft. felszámolását – tudta meg a Gazdaság.hu hírügynökség. A társaság tulajdonosának időközben törölték az adószámát, és végrehajtás indult ellene.