Kezdődik a frekvencia árverés
Rövidesen piacra dobhatják a parlagon álló frekvenciákat - erre lehetett következtetni a hatóság új elnökének szavaiból.
Kezdődik a frekvencia árverés
Rövidesen piacra dobhatják a parlagon álló frekvenciákat - erre lehetett következtetni a hatóság új elnökének szavaiból.
Milliókat osztott ki a médiatanács tévéknek és rádióknak
Összesen 34 millió forint támogatást nyújt közösségi rádiók és tévék műszaki fejlesztésére a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa - a szerdai döntésről Kollarik Tamás, a testület tagja tájékoztatta az MTI-t.
120 milliós támogatást osztott szét a médiatanács
Több mint 120 millió forintnyi támogatás odaítéléséről döntött a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa - közölte Kollarik Tamás, a tanács tagja az MTI-vel szerdán. A pénzből vidéki rádiók készíthetnek műsorokat vagy helyi tévék készülhetnek fel a digitális átállásra.
Hivatalba lépett a médiahatóság új elnöke
Áder János köztársasági elnök - a miniszterelnök javaslatára - 2013. augusztus 19-i hatállyal kilenc évre kinevezte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) elnökévé Karas Monika Zsuzsannát.
\"Berlinben nem értik, miért dühöng Orbán Viktor\"
A Berliner Zeitung című német baloldali lap Karas Monika médiahatósági elnöki jelöléséről közölt beszámolót, a Wirtschaftswoche című gazdasági hetilap pedig a kormány és az EU, illetve az IMF viszonyáról közölt elemzést.