Megvan Szalai Annamária utóda
Karas Monikát jelöli a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság elnökének Orbán Viktor miniszterelnök - tájékoztatta Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke szerdán az MTI-t.
Megvan Szalai Annamária utóda
Karas Monikát jelöli a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság elnökének Orbán Viktor miniszterelnök - tájékoztatta Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke szerdán az MTI-t.
Egy korszak ért véget ma Magyaroszágon
Lekapcsolták az analóg földfelszíni sugárzást szolgáló adókat, s bár erős kommunikációs kampány előzte meg a lépést, lehetnek olyanok, akik későn kapcsoltak.
Hajmeresztő számlák miatt panaszkodunk
Számos kifogással éltek az elmúlt negyedévben a hírközlési biztoshoz forduló ügyfelek. Sok probléma adódott a számlákkal, de többen az ügyfélszolgálatokkal is elégedetlenek voltak, a számhordozással azonban nem volt gond.
Hatvanmillió forintos bírságot szabott ki a UPC-re az NMHH
Hatvanmillió forintra bírságolta a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) a UPC-t a cég egy tavaly novemberi szerződésmódosítási kísérlete miatt, amelynek során levélben kereste meg előfizetőit, és a meglévő szerződésük helyett egy másik, \"ráutaló magatartással\" történő megkötését kezdeményezte.
Júliustól csökkennek a mobiltarifák
A mobilinternetezésért a jelenlegi díjak egyharmadával, az indított mobilhívásért majdnem 15, a fogadott hívásért megközelítőleg tíz, SMS-küldésnél 8,2 százalékkal kell majd kevesebbet fizetni július 1-jétől az Európai Unión belül. A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) ellenőrzi, hogy az új díjszabást a gyakorlatban is érvényesítik-e a szolgáltatók.