Elszállt a hiány, magyarázkodnak Vargáék
Egy hónap alatt több mint a duplájára nőtt az államháztartás központi alrendszerének hiánya. A januári kevesebb mint 200 milliárd forintról több mint 500 milliárd forintra - derül ki a Nemzetgazdasági Minisztérium közleményéből.




