BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

ngm

03.
14.
13:00

A feltalálókat díjazták

Juhász Márton fejlesztő, feltaláló, Kemény Lajos egyetemi tanár, a Szegedi Tudományegyetem Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinikájának igazgatója, Láng László agrármérnök, Volk Balázs vegyészmérnök, az Egis hatóanyag-fejlesztési igazgatója kapta idén a Jedlik Ányos-díjat szerdán Budapesten. A kétévente odaítélt honoris causa Jedlik Ányos-díjat Gazda István tudománytörténész vehette át.

Szerző(k):
Domokos László
03.
07.
13:22

Leszoktatnák a készpénzről a magyar gyerekeket

Márciusban elindul a Készpénzkímélő Iskolák program, amelynek célja a fizetéssel járó adminisztráció csökkentése, a fizetési folyamatok gyorsítása és az ehhez kapcsolódó ismeretterjesztés, szemléletformálás a közoktatási intézményekben – jelentette be Hornung Ágnes, az NGM pénzügyekért felelős államtitkára a programhoz csatlakozó székesfehérvári Teleki Blanka Gimnáziumban.

Szerző(k):
Domokos László