Nyoma sincs itthon az amerikai tőzsdepániknak
Évek óta nem látott zuhanásba fordult szerdán az amerikai tőzsde, a magyar részvények egyelőre kitartanak.
Nyoma sincs itthon az amerikai tőzsdepániknak
Évek óta nem látott zuhanásba fordult szerdán az amerikai tőzsde, a magyar részvények egyelőre kitartanak.
Esősre vették a figurát a nyugati tőzsdék
Csökkenéssel zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken. Az európai gázár esett.
Borús hangulat uralkodott el Európán
Mínusszal indították a hetet a nyugat-európai tőzsdék.
Elindult a végjáték a nagy fordulat előtt
Vannak jelei a kedvező inflációs fordulatnak és ennek nyomán nőnek az amerikai kamatcsökkentések esélyei. A tőzsdén ez magával hozhatná azt, hogy a nagy technológiai részvények helyett immár más szektorok részvényei is végre bekapcsolódjanak a nagy emelkedésbe.
Pezsgőt bontottak a nyugat-európai tőzsdék
A londoni FTSE-100 mutató 0,36 százalék, a frankfurti DAX-index 0,72 százalék plusszal zárt, a párizsi CAC-40 index 0,72 százalékkal erősödött. Az európai gázár emelkedett.