Megnyomták a pánikgombot a tőzsdéken – a péntek csak a bemelegítés volt
Évek óta nem látott eladási hullám söpör végig a világ tőzsdéin. Nem úszta meg a magyar részvénypiac sem.
Megnyomták a pánikgombot a tőzsdéken – a péntek csak a bemelegítés volt
Évek óta nem látott eladási hullám söpör végig a világ tőzsdéin. Nem úszta meg a magyar részvénypiac sem.
Zuhanórepülésben a nyugati európai tőzsdék
Jelentős csökkenéssel zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön. Az európai gázár emelkedett.
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék
Az európai tőzsdék zárását követően New Yorkban a Dow Jones ipari átlag 0,49 százalékos, az S&P 500-as index 1,60 százalékos pluszban, a Nasdaq-piac összetett mutatója pedig 2,48 százalékos pluszban állt.
Nehezen indult a hét: beragadt Európa a rajtnál
A legtöbb vezető nyugat-európai tőzsde csökkenéssel zárt hétfőn.
Ezen a héten nagyon rosszul is elsülhet minden
Megremegtek a kezek a nagy technológiai cégek befektetőinél és beindult a régen várt esés a szektorban, illetve a rotáció más szektorok felé. A héten ismét a tech szektor nagyágyúinak a gyorsjelentése határozhatja meg a hangulatot, meg persze a nagyon fontos amerikai munkaerő-piaci adatok.