Új ajánlatot vár a Moltól Szerbia
A szerb fél új árajánlatot vár a Moltól a NIS többségi részvénycsomagjának átadásáért.
Új ajánlatot vár a Moltól Szerbia
A szerb fél új árajánlatot vár a Moltól a NIS többségi részvénycsomagjának átadásáért.
Búcsúajándék? Félmilliárd dollárért vehetett olajat a Mol az amerikaiaktól
Az amerikai alelnök budapesti látogatása után a cégcsoport nagy mennyiségben vásárolt nyersolajat.
Mindenki más elvérzett, megint a Mol lett a nap győztese
Csökkenéssel zárt a BUX. Három nagy nem jött ki valami jól a péntekből, de valami az olajipari óriás erősödését is visszafogta.
Visszatérhet Szíriába a Mol-INA páros
A horvát INA már azelőtt termelt gázt és olajat Szíriában, hogy a Mol irányítása alá került. A polgárháború mindent keresztülhúzott, de most megnyílt a lehetőség a visszatérésre.
Pattanásig feszült a helyzet a Mol szerbiai terjeszkedése körül
Komoly feszültség alakult ki a Mol és a szerb kormány között a NIS olajvállalat felvásárlása körül. Belgrád szerint a magyar olajcég legutóbbi javaslatai nem garantálják megfelelően a pancsovai finomító jövőjét és Szerbia energiaellátásának biztonságát.