Az OTP mentette meg ma a BUX-ot
Hullámvasúton ült a pesti tőzsde csütörtökön. A Mol nagyot bukott, a többiek pluszban zártak, miután az OTP felhúzta a BUX-ot.
Az OTP mentette meg ma a BUX-ot
Hullámvasúton ült a pesti tőzsde csütörtökön. A Mol nagyot bukott, a többiek pluszban zártak, miután az OTP felhúzta a BUX-ot.
A Mol szerint stabil az üzemanyagellátás
Tartanak a kisbenzinkutak attól, hogy kimerülnek a készletek és üzemanyagellátási nehézségek jönnek, ezért a független benzinkutasok azonnali intézkedéseket sürgetnek. Kialakulhat ugyanis az a helyzet, hogy árrés nélkül kell értékesíteniük a dízel üzemanyagot. A Mol szerint az ellátás nincs veszélyben, a vállalat minden partnerét kiszolgálja.
Bezuhant a magyar tőzsde: nagyot esett az OTP és a Richter is
Csúnya napja volt a befektetőknek, az infláció és a háborús félelmek rázták meg a piacot.
Háborús hangulat a Mol–NIS-ügylet körül: Vucic trükközéssel és zsarolással vádolja a magyar céget
A szerb elnök szerint a Mol egy fantomvevő bedobásával próbálja megfúrni a tárgyalásokat, miközben Belgrádban attól rettegnek: a magyarok csak azért jönnének, hogy bezárják a szerb finomítót. A tét a NIS feletti uralom és kétmilliárd euró.
Megsüllyedtek a főbb részvények, csak az OTP tört fel
Beesett a pesti tőzsde, a négy nagyból hárman látványosan elvéreztek a hétfői zárásra.