Karácsony Gergely: Jutalomról szó sem volt, csak a lakájmédia pörög rajta
A főpolgármester a közösségi médiában kelt ki a vezetői prémiumok felhánytorgatása miatt.
Karácsony Gergely: Jutalomról szó sem volt, csak a lakájmédia pörög rajta
A főpolgármester a közösségi médiában kelt ki a vezetői prémiumok felhánytorgatása miatt.
Bicske lépett, Győr környékén maradt a káosz
Mától több pótlóbuszjáratot állított forgalomba a MÁV a győri vasútvonal felújítása idejére Bicske, Tatabánya és Budaörs térségében. Ez a térség uatzóinak problémáját talán könnyíti, hiszen az utasoknak az elmúlt napokban a fejetlenséggel, a késésekkel, és a hirtelen jött ötletekkel kellett megbirkózni, ha az ország észak-nyugati részébe, illetve Ausztriába vagy Németországba utaztak volna vonattal.
A vasúti információs káosz folytatódik: magyarázza MÁV a vasúti horrort
Most épp azt tanácsolja a MÁV, hogy induljon el egy órával korábban, aki szeretne Bécsbe eljutni.
Sikerült fokozni a Budapest-Győr-Bécs vasúti horrort, az osztrákok levágnak minket a nyugat-európai hálózatról
Vitézy Dávid súlyos vádakat fogalmazott meg: szerinte a Budapest-Győr-Bécs vonalon lévő közlekedési nehézségek azt bizonyítják, hogy az intézményes szakmai kontroll lényegében megszűnt a MÁV működése fölött. Az osztrákok jövő hétfőtől levágják a magyar vonatokat a nyugat-európai hálózatról.
Lehet, hogy a HÉV-et is pótlóbuszokra cserélik
Minden negyedik HÉV-szerelvény több mint 50 éves, a legidősebbek már a 60-at is elérik jövőre.