Meghosszabbították a Magyar Telekom frekvenciahasználati jogosultságát
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság határozata alapján a hatóság 2019. december 27-ig meghosszabbította a Magyar Telekom 2100 MHz-es frekvenciasáv használati jogosultságát - közölte a telekommunikációs cég.




