Gyengül a héten a BUX
Növekvő forgalom mellett gyengült a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 41 068,21 ponton zárt pénteken, 1,69 százalékkal alacsonyabban előző heti záróértékénél.
Gyengül a héten a BUX
Növekvő forgalom mellett gyengült a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 41 068,21 ponton zárt pénteken, 1,69 százalékkal alacsonyabban előző heti záróértékénél.
Gond van a Magyar Telekomnál (frissített)
Fennakadás a Telekom szolgáltatásában, nem csöng ki a 1414-es ügyfélszolgálati szám sem - írja az Index.
Osztalékot kap macedón leányától a Magyar Telekom
A Magyar Telekom 4,76 milliárd forint osztalékot kap macedón leányvállalatától a tavalyi üzleti év után - írja az MTI.
Gyengült a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 142,87 pontos, 0,35 százalékos csökkenéssel, 41 207,46 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma 11,3 milliárd forint volt, a vezető részvények többsége gyengült az előző napi záráshoz képest - írja az MTI.
Erre büszke a Telekom
Negyedévről negyedévre stabilan jól teljesít a Telekom, a 2019-re vállalt terveket a menedzsment a cég minden piacán vállalhatónak tartja - mondta Szabó János gazdasági vezérigazgató-helyettes a Magyar Telekom Nyrt. első negyedéves eredményeit értékelve.