Jó nap volt a budapesti tőzsdén
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 449,57 pontos, 1,11 százalékos emelkedéssel, 40 916,42 ponton zárt szerdán. A részvénypiac forgalma az átlagosnál magasabb, 14,6 milliárd forint volt. A vezető részvények többsége erősödött az előző napi záráshoz képest, az OTP teljesített a legjobban - írja az MTI.



