Nem megy az OTP-nek
Visszaküzdötte magát a BUX a délelőtti rövid mélyrepülést követően.
Nem megy az OTP-nek
Visszaküzdötte magát a BUX a délelőtti rövid mélyrepülést követően.
Így indulhat a nap Budapesten
Enyhén pozitív hangulatban indulhat a kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) hétfőn az MTI-nek nyilatkozó elemzők szerint.
Erősödéssel zárt Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,4 százalékos emelkedéssel, 40 739,42 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma 15,9 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest - írta az MTI.
A Telekom kitart amellett, hogy a hacker nem volt etikus
Reagált a Magyar Telekom az etikus hacker ügyében hozott elsőfokú bírósági ítéletre.
Féltávnál pluszban a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a változatlan nyitás után emelkedett csütörtökön délelőtt.