BUX 140024.38 0,29 %
OTP 45940 -0,07 %
header

magyar_telekom_nyrt.

07.
09.
13:32

Telekom-számlák: ügyfelek százezreit érintő problémát találtak

A Magyar Telekom Nyrt. még tavaly októberben és novemberben előzetes értesítés nélkül változtatott a számlázási gyakorlatán, ezért a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) 25 millió forintos bírság megfizetésére kötelezte. A jogsértő magatartás miatt több százezer előfizető egyáltalán nem értesült az előfizetői szerződése egyoldalú módosításakor őt megillető jogokról. A társaság álláspontja szerint azonban nem történt szerződésmódosítás.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss