Jelzett egy hibát a Telekom rendszerében, 600 ezer forintra büntették
Pénzbüntetésre ítélte a bíróság első fokon azt az etikus hackert, aki 2017-ben tárt fel egy súlyos biztonsági rést a Telekom rendszerében - írja a 444.
Jelzett egy hibát a Telekom rendszerében, 600 ezer forintra büntették
Pénzbüntetésre ítélte a bíróság első fokon azt az etikus hackert, aki 2017-ben tárt fel egy súlyos biztonsági rést a Telekom rendszerében - írja a 444.
Rossz napja volt a Molnak
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1,10 százalékos csökkenéssel, 40 327,45 ponton zárt kedden. A részvénypiac forgalma 12,2 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
Gyengélkedik Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a stagnáló nyitás után mérséklődött kedden kora délutánig. Fél háromkor a BUX 40 422,42 ponton állt, ami a legutóbbi, hétfői záró értékéhez képest 0,87 százalékos csökkenés. A részvénypiac forgalma fél háromig 7,3 milliárd forint volt.
Telekom-számlák: ügyfelek százezreit érintő problémát találtak
A Magyar Telekom Nyrt. még tavaly októberben és novemberben előzetes értesítés nélkül változtatott a számlázási gyakorlatán, ezért a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) 25 millió forintos bírság megfizetésére kötelezte. A jogsértő magatartás miatt több százezer előfizető egyáltalán nem értesült az előfizetői szerződése egyoldalú módosításakor őt megillető jogokról. A társaság álláspontja szerint azonban nem történt szerződésmódosítás.
Felvásárolja a 4iG a T-Systemset
A 4iG Nyrt. és a Magyar Telekom Nyrt. megállapodott a T-Systems Magyarország Zrt. eladásával kapcsolatos főbb pontokról - közölték a vállalatok a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján. A felek az ügyletről szóló előzetes megállapodást kedden aláírták. A tranzakció a T-Systems átvilágítását, illetve a hatósági jóváhagyásokat követően idén zárulhat.