Délelőtt negyed 12 körül a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,2 százalékkal állt a pénteki zárószintje felett, 40 792 pontnál. A vezető részvények közül csak az OTP esett, a bank papírjai 0,5 százalékos gyengülést követően 12 340 forintnál jártak.
A Mol ezzel szemben 0,7 százalékos emelkedést követően 2982, míg a Richter részvényei 1,1 százalékos erősödés után 5120 forintot értek.
A Magyar Telekom a pénteki, 434 forintos szintjén stagnált.
