BUX 139975.07 0,25 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Féltávnál pluszban a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a változatlan nyitás után emelkedett csütörtökön délelőtt.

2019. július 11. csütörtök, 13:11

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 11.30 órakor 40 916,47 ponton állt, ami a szerdai záró értékéhez képest 338,68 pontos, 0,83 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 338,68 ponttal magasabb - írja az MTI.

A részvénypiac forgalma délelőtt 4,1 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 22 forinttal, 0,74 százalékkal 2984 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 90 forinttal, 0,73 százalékkal 12 360 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 10 forinttal, 2,35 százalékkal 435 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama 75 forinttal, 1,47 százalékkal 5185 forintra nőtt.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet