Pirosban villog hétfő reggel a pesti tőzsde
Nem indul jól a kereskedés.
Pirosban villog hétfő reggel a pesti tőzsde
Nem indul jól a kereskedés.
Óvatosak voltak a befektetők: mínuszban fejezte be a hetet a BUX
Enyhe csökkenéssel zárta a pénteki kereskedést a Budapesti Értéktőzsde vezető indexe. A BUX visszafogott forgalom mellett esett, miközben a vezető részvények vegyesen teljesítettek: a Mol gyengült, az OTP és a Richter erősödött, a Magyar Telekom pedig stagnált.
Csak a Molnak volt oka az örömre
Az olajárak brutális emelkedése miatt komoly hátszelet kapott a Mol, miközben az OTP szakad.
A hazai parkett is odavan Trump mondataiért
Bitang erősen indult a kereskedés a pesti tőzsdén.
Ma mindenki az OTP-t figyeli majd
Pozitívan indult a nap a pesti tőzsdén péntek reggel.