A Mol és az OTP repítette a BUX-ot
Pozitív napot zárt a Budapesti Értéktőzsde.
A Mol és az OTP repítette a BUX-ot
Pozitív napot zárt a Budapesti Értéktőzsde.
Győztesen jött ki a pesti tőzsde a kaotikus világpiaci helyzetből
Felülteljesített a BUX az európai összevetésben, magas volt a forgalom, a hangulat pedig kifejezetten pozitív.
A Telekom legújabb bejelentése átírhatja a hétköznapjainkat
A 6G számtalan olyan dolgot ígér, amire azt gondoltuk, hogy még rengeteget kell várni. A következő generációs hálózat a „fizikai mesterséges intelligencia” alapját teremti meg, amely valós időben reagál a környezet eseményeire.
A pesti tőzsdét is megtépázhatja az iráni konfliktus
Hiába volt erős a nyitás, azonnali lejtmenetre állhat a hazai index.
Ma mindenki egy papírra fog figyelni
Mínuszból indul a kereskedés a hét utolsó napján.