Donald Trump beindította a házibulit a tőzsdén
Az amerikai elnök belengette a kivonulást Iránból, ennél pedig nem is kellett több a nemzetközi tőzsdék emelkedéséhez, így a Budapesti Értéktőzsdééhez sem.
Donald Trump beindította a házibulit a tőzsdén
Az amerikai elnök belengette a kivonulást Iránból, ennél pedig nem is kellett több a nemzetközi tőzsdék emelkedéséhez, így a Budapesti Értéktőzsdééhez sem.
A budapesti piac alulteljesített Európához képest
A budapesti piac Európához képest alulteljesített. A Mol és a Telekom emelkedtek, míg a BUX szinte egy helyben toporgott.
Nagy bejelentést tett a Magyar Telekom: ennek nagyon sokan örülnek majd
Megújította hatósági szerződését a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósággal (NMHH) a Magyar Telekom, így 2042-ig a megújított frekvenciasávon mobilozhatunk.
OTP-rali és Mol-erősödés: ez húzta fel ennyire a magyar részvényeket
Emelkedést mutatott a BUX, a meghatározó tőzsdeindexeknek is jó napja volt, különösen a Mol-nak.
Nem sok változott a pesti tőzsdén: ez nagyon nem jó
Ugyan a nemzetközi piacon javult a hangulat, de a Budapesti Értéktőzsde ezzel nem tudta tartani a lépést.