Kétmillióra büntette Kövér László Hadházy Ákost
Kétmillió forintra büntette Kövér László, az Országgyűlés elnöke Hadházy Ákost, a hétfői molinós akciója miatt - tudta meg az ATV Híradója.
Kétmillióra büntette Kövér László Hadházy Ákost
Kétmillió forintra büntette Kövér László, az Országgyűlés elnöke Hadházy Ákost, a hétfői molinós akciója miatt - tudta meg az ATV Híradója.
Milliárdos összmagánvagyonon ülnek a magyar képviselők
Míg 2010-ben a lassan már tíz éve a parlamentben ülő képviselők vagyona összesítve csak 1,47 milliárd forintot tett ki, addig mostanra ez 4,6 milliárd forintot tesz ki.
Fölényesen nyert az összellenzéki jelölt Dunaújvárosban
Fölényes győzelmet aratott az összellenzéki támogatású, jobbikos Kálló Gergely a dunaújvárosi időközi országgyűlési képviselő-választáson. Kálló 92,5 százalékos feldogozottság mellett 58,1 százalékon áll, míg legerősebb kihívója, a független, de fideszes támogatással induló Molnár Tibor 35,6 százalékon - írta az Index.
Orbán Viktor készül a visszavágóra
Sajtóértesülés szerint Orbán Viktor és a Fidesz elitje megnyugodott a győri polgármester-választás után, amelyen simán nyert a kormánypárt jelöltje, és a pártelnök-miniszterelnök immáron a 2022-es parlamenti választásokra gyúr.
Minden országgyűlési képviselő leadta vagyonnyilatkozatát
Az országgyűlési képviselők és a nemzetiségi szószólók is eleget tettek a január 31-ei határidőig vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségüknek az Országgyűlésről szóló 2012. évi törvény alapján - közölte Hargitai János (KDNP), az Országgyűlés mentelmi bizottságának elnöke péntek este az MTI-vel.