Párton belül buknak meg a bűnügybe keveredett fideszes képviselők
Bár még nem zárták ki a korrupciós ügyekbe keveredett politikusokat, de a Fideszen belül szépen lassan elszigetelődnek. Orbán Viktor pártelnökként már nem fogadta a Karmelita kolostorban párttársaival együtt Simonka Györgyöt, de Boldog Istvánnal még mutatkozott. Mindkét esetben kivárásra játszhatnak - derül ki a 24.hu cikkéből.




