BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kétmillióra büntette Kövér László Hadházy Ákost

Kétmillió forintra büntette Kövér László, az Országgyűlés elnöke Hadházy Ákost, a hétfői molinós akciója miatt - tudta meg az ATV Híradója.

2020. február 19. szerda, 09:19

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Stop propaganda! felirattal ellátott táblát lógatott le a karzatról Hadházy Ákos a házelnök feje fölé hétfőn a Parlamentben. Kövér László házelnök válaszul kitiltotta a képviselőt a Parlamentből.

Az ATV Híradója a független képviselőtől úgy értesült, hogy Kövér László ezen kívül egy napra kitiltotta a politikust az Országgyűlés üléséről. Az ellenzéki honatya várhatóan nem fellebbez a döntés ellen.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet