BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
05.
15.
16:20

Magyarország 2030: kemény üzenet a Budapesten élő izraeli üzletembertől

A Magyarországon évtizedek óta aktív izraeli befektető szerint új szabályozási korszakra van szükség: meg kell akadályozni, hogy egy szűk gazdasági elit több stratégiai ágazat felett szerezzen ellenőrzést, miközben az országnak továbbra is nyitottnak kell maradnia a technológiát és tudást hozó külföldi beruházásokra. Arie Yom-Tov az Economx megkeresésére az aranyrészvény szerepéről, a közbeszerzések reformjáról és a több százmillió eurós fejlesztési tervekről is beszélt.

Szerző(k):
Gyöngyösi Balázs