Szombaton újabb tüntetés lesz az oktatásért
A pedagógus szakszervezetek és a noÁr mozgalom hirdette meg a november 26-i tüntetést, ami egy valódi nemzeti konzultáció lesz az oktatásért. Az akcióhoz több civilszervezet mellett a Magyarországi Mentődolgozók Szövetsége is csatlakozott.



