BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

iskola

12.
12.
17:00

Már a 18 fokot sem tudják tartani az iskolákban

Elképesztő állapotokról számoltak be a pedagógusokat összefogó szakszervezetek az idei tél első, valóban hideg napján. Habár kormányrendelet írja elő a tantermek legalacsonyabb hőmérsékletét, a hozzájuk beérkező visszajelzések alapján sok helyütt még a minimális 18 fokot sem sikerült biztosítani. Az állami intézményeknél sok helyen a szülők áldoztavállalására is számítottak, sőt tudunk olyan magániskoláról, ahol többszázezer forintos pótbefizetést kértek, különben jöhet megint a digitális oktatás.

Szerző(k):
Hegedűs Szabolcs