Hivatalosan is gyanúsított lett Hernádi
Hivatalosan is gyanúsított lett Hernádi
Gyanúsítottá vált a Mol-vezér
Első ízben ismerték el hivatalosan Horvátországban, hogy Hernádi Zsolt gyanúsítottként szerepel Ivo Sanader korrupciós eljárásában.
Új fejlemény a Hernádi-Sanader találkozóról
A horvát ügyészség birtokába került egy éttermi biztonsági-kamera felvétel, amin Ivo Sanader volt horvát miniszterelnök és Hernádi Zsolt Mol-vezér közös vacsorája látható egy zágrábi étterem különtermében - írja az Index a Jutarnji list újság címlapjára hivatkozó Srbija blogot idézve. A Mol a hírrel kapcsolatban közölte: kategorikusan visszautasít minden gyanúsítgatást.
Nemzetközi körözést kérhet Hernádi ellen Horvátország
A Jutarnji list című zágrábi napilap értesülése szerint az Ivo Sanader elleni második vádiraton kívül még a héten megérkezhet az az indítvány is, hogy \"rendeljenek el vizsgálati fogságot Sanader \"tettestársa\", Hernádi Zsolt, a Mol vezérigazgatója esetében - írta az MTI.
Megszólalt Hernádi a MOL-INA ügyben
Sokan zsíros üzletektől estek el a Mol csoporthoz tartozó horvát INA olajipari társaságnál végrehajtott költségcsökkentések során - nyilatkozta a Molt és személyét ért támadásokról Hernádi Zsolt, a Mol elnök-vezérigazgatója a hvg.hu hírportálnak. Véleménye szerint a magyar állam megjelenése a Molban nem lesz kihatással a cég működésére, és nem tart a lex Mol esetleges átírásától sem.