Hajléktalanság - szórják a figyelmeztetéseket a rendőrök
Szerda éjfélig országszerte 101 otthontalant figyelmeztetettek azért, mert az utcán él, és már két ember ellen indítottak szabálysértési eljárást, egyet Pest megyében, egyet pedig Budapesten – tudta meg a Népszava az Országos Rendőr-főkapitányságtól.



