Változhat a közlekedés, lezárnák az aluljárókat éjszakára
Budapest legnagyobb közlekedési csomópontjaiban éjszakára lezárnák az aluljárókat az utolsó metró után – értesült a hvg.hu egy egyelőre nem nyilvános kormányzati előterjesztésre hivatkozva. Így a gyalogosok csak a felszínen kelhetnének át, az autósoknak új zebrákat, lámpákat kellene megszokniuk.




