A kikukázott fizetős palackoknak is van tulajdonosuk: megszólalt a rendőrség
Célunk nem a büntetés, hanem a társadalmi normák és a békés együttélés biztosítása – írta közleményében a rendőrség arra reagálva, hogy a szerdai Kormányinfón szóba került, hogy elvihetőek-e az üres, visszaváltható palackok a köztereken álló vagy éppen a társasházak áétal az utcára kirakott kukákból. Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter kijelentette, nem szeretné, hogy megbírságolják azokat az embereket, akik erre kényszerülnek, hogy némi bevételhez jussanak.




