BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

gulyás_gergely

10.
11.
07:42

Debrecen bevételei a Debrecenben élőket illeti, a fideszes polgármester nem kertelt

Papp László, a cívisváros újraválasztott polgármestere a város közgyűlésének alakuló ülésén kijelentette, ma is túlnyomó többségben vannak a debreceni közgyűlésben azok, akik közéleti, városépítő tevékenységüket a város-nemzet-Isten „relációban" helyezik el. Közölte: a város mindig vállalta azokat a kötelezettségeket, amelyeket a nemzeti törekvések ráróttak, de a bevételei elsősorban a debrecenieket illetik.

Szerző(k):
L. K.
10.
03.
15:14

Kormányinfó: jöhet az 1000 eurós minimálbér, október végéig alaposan megváltozik az életünk

Rendhagyó helyszínen, a Békés vármegyei Geszten ült össze a kormányzat, amivel párhuzamosan Kormányinfót is tartottak. Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter közölte, ez az eddigi leghosszabb kormányülés, ugyanis felmérték a magyar és az európai gazdaság helyzetét, illetve arra a kérdésre kerestek választ, mit tehetünk, hogy robusztusabb legyen a magyar gazdasági növekedés.

Szerző(k):
Sarkadi-Illyés Csaba