Váratlan kormányinfó jön, érkeznek a bejelentések
A szokásostól eltérően egy nappal hamarabb, már szerdán a sajtó elé áll Gulyás Gergely és Vitályos Eszter.
Váratlan kormányinfó jön, érkeznek a bejelentések
A szokásostól eltérően egy nappal hamarabb, már szerdán a sajtó elé áll Gulyás Gergely és Vitályos Eszter.
A kormányzat most a Diákhitel rendszerének ment neki, ez sokakat fog érinteni
Úgy néz ki, a kormányzat reagál az egyre nagyobb számban külföldön tanuló magyar fiatal által jelentett kihívásra, bár egyelőre még csak azzal, hogy elérhetővé teszi számukra a Diákhitelt.
Debrecen bevételei a Debrecenben élőket illeti, a fideszes polgármester nem kertelt
Papp László, a cívisváros újraválasztott polgármestere a város közgyűlésének alakuló ülésén kijelentette, ma is túlnyomó többségben vannak a debreceni közgyűlésben azok, akik közéleti, városépítő tevékenységüket a város-nemzet-Isten „relációban" helyezik el. Közölte: a város mindig vállalta azokat a kötelezettségeket, amelyeket a nemzeti törekvések ráróttak, de a bevételei elsősorban a debrecenieket illetik.
Szeptemberre minden elromlott: óriási gond van a csúcsklinikákon
Jelenleg 86 milliárd forint tartozást görgetnek maguk előtt a kórházak, de ha ez így megy tovább nemsokára ismét 100 milliárd forint adósság halmozódik fel az intézményekben, mondta az Economxnak Rásky László.
Kormányinfó: jöhet az 1000 eurós minimálbér, október végéig alaposan megváltozik az életünk
Rendhagyó helyszínen, a Békés vármegyei Geszten ült össze a kormányzat, amivel párhuzamosan Kormányinfót is tartottak. Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter közölte, ez az eddigi leghosszabb kormányülés, ugyanis felmérték a magyar és az európai gazdaság helyzetét, illetve arra a kérdésre kerestek választ, mit tehetünk, hogy robusztusabb legyen a magyar gazdasági növekedés.