A hétvégén 17 834 új fertőzöttet jelentettek, 214 áldozatot követelt a koronavírus
Jelentősen emelkedett a koronavírus fertőzöttek száma péntek óta: az aktív fertőzöttek 68 586 főre emelkedett. A múlt hét hétfőhöz képest 75 százalékkal többen vannak kórházban. A lélegeztetett betegek száma is emelkedik.




