BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

fertőzés

11.
05.
20:21

Zacher Gábor: napról napra romlik a helyzet, már ma el kellene kezdeni az oltási kampányt

Érthetetlen, miért kell várni a koronavírus elleni oltási kampánnyal november végéig, miért nem tegnaptól vagy mától oltunk – válaszolta Zacher Gábor, a hatvani kórház sürgősségi osztályának orvosa arra a kérdésre, hogy megfelelőnek tartja-e a november 22-28-i közötti oltási akcióhetet. Szerinte a kampányt már ma el kellene kezdeni, széles körű maszkhasználatra és a védettségi igazolványra is szükség van.

Szerző(k):
Szepesi Anita