BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

emmi

11.
21.
15:08

A közművelődési dolgozók is követelést küldtek a kormánynak

A Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók Szakszervezete (KKDSZ) követeli, hogy a kormány teremtse meg és különítse el, egyértelműen megnevezve a közgyűjteményi és közművelődési dolgozóknak a 2020. évre járó 6 százalékos bértömeg forrását - írja közleményében a szervezet, amely szerint az Emberi Erőforrások Minisztériuma a fedezet kapcsán egy olyan kormányrendeletre hivatkozik, amely egyértelműen más feladatokra csoportosítja a forrást.

Szerző(k):
Szabó Dániel