BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

emmi

12.
04.
19:28

Közel 5 milliárddal többet költhet az egészségügy

Összesen 47 egészségügyi szolgáltató kapott 5 milliárd forintnyi többletkapacitást, amelyek között megtalálhatóak fekvőbeteg, járóbeteg, szakorvosi, fogászati, és krónikus ellátást végző intézmények is. A többletkapacitásnak köszönhetően rövidülni fognak a várólisták, korszerűbb és gyorsabb ellátásra lesz lehetőség, mert ezek az intézmények több beteget, több órában és megnövelt ágyszámon tudnak majd fogadni - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi).

Szerző(k):
Szepesi Anita