Ultimátumot intéztek a hallgatók a kormányhoz
Február 11-étől tarthat nagyobb demonstrációkat országszerte a Hallgatói Hálózat (HaHa), ha a kormányzat nem teljesíti korábbi, valamint a hétfőn megfogalmazott újabb követeléseiket. Erről döntött az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) bölcsészkarán mintegy két-háromszáz egyetemista, gimnazista, oktató és szülő részvételével tartott fórumon. Követelésként fogalmazták meg - a korábbi hat pont teljesítésén felül - az érdemi tárgyalások megkezdését \"valamennyi érintettel és a nyilvánosság bevonásával\".




