Mégsem adóztatják meg az elektromos autók töltését
Nem tarthat örökké az elektromos autók ingyenes utca töltése, azt azonban cáfolja a nemzetgazdasági tárca, hogy az otthoni töltést megadóztatnák - írja a hvg.hu az RTL Híradóra hivatkozva.
Mégsem adóztatják meg az elektromos autók töltését
Nem tarthat örökké az elektromos autók ingyenes utca töltése, azt azonban cáfolja a nemzetgazdasági tárca, hogy az otthoni töltést megadóztatnák - írja a hvg.hu az RTL Híradóra hivatkozva.
Nagy változás jön az utak mentén
Elindítja e-mobilitás szolgáltatását és a kapcsolódó országos elektromos töltőállomás-hálózat telepítését a NKM Nemzeti Közművek Zrt.
Kínába megy a Tesla
A Tesla amerikai autógyártó tárgyalásokat folytat a kínai hatóságokkal arról, hogy Sanghajban elektromos autókat készítene - jelentette be az ázsiai ország kereskedelmi minisztériuma csütörtökön.
Autósok, figyelem! Komoly változás jöhet az utak mentén
Közel 300 elektromosautó-töltő pontot kíván nyitni jövő májusig Magyarországon az e-Mobi Elektromobilitás Nonprofit Kft. - ismerteti a csütörtöki Világgazdaság.
Üzemanyag lesz az autóáram - itt a javaslat
A Nemzetgazdasági Minisztériumban (NGM) az év végéig elkészül az elektromobilitást szabályozó átfogó törvény tervezete, amely tartalmazza majd azt is, hogy amint áthalad az áram az e-töltőponton, jogi értelemben villamosenergia-termékből üzemanyagtermékké változik - ismerteti szerdai számában a Világgazdaság az MTI szerint.