BÉT: mi jöhet a szerdai nagy zuhanás után?
Mélyebb lesz-e a \"W\" második alja, mint a 2008/2009-es, vagy megússzuk kisebb zuhanással? Pánik közben nehéz objektív választ találni a kérdésre, mindenesetre a magyar papírok az utóbbi két hét intenzív zuhanása után is még messze vannak a 2009-es (március ötödiki) mélypontjuktól.

