Magyar befektetéseiről vallott a guru
OTP- és Egis részvényeiről is beszélt Mark Möbius feltörekvő piaci guru a CNBC-nek adott interjújában, miközben dicsérte Magyarországot magas devizatartaléka miatt.
Magyar befektetéseiről vallott a guru
OTP- és Egis részvényeiről is beszélt Mark Möbius feltörekvő piaci guru a CNBC-nek adott interjújában, miközben dicsérte Magyarországot magas devizatartaléka miatt.
Lejjebb került az OTP
Eséssel indult a tőzsdei kereskedés Budapesten, az OTP egy százalékkal került lejjebb.
Pirosat kapott Budapest
A negatív tartományba süllyedt a Budapesti Értéktőzsde irányadó mutatója délután.
Jön föl a nap - megy le az OTP
Ahogy ébredeznek az amerikai befektetők, úgy nő az eladásra váró OTP- és Mol-részvények száma. A BUX 3 százalékos mínuszban áll a kereskedés félidejében.
Újraindult az Egis tőzsdei kereskedése
Tíz százalékot meghaladó árfolyamesés miatt néhány percre szüneteltette a tőzsde az Egis részvények kereskedését.