Ingyenes MR- és CT-vizsgálatokra mehetnek a belvárosiak
A legkorszerűbb MR- és CT-berendezéseket szerzi be Budapest V. kerülete, a belvárosiak évente egy-egy alkalommal ingyenesen részesülhetnek a diagnosztikai eljárásban - döntött az önkormányzat képviselő-testülete az MTI híre szerint.




