BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ingyenes MR- és CT-vizsgálatokra mehetnek a belvárosiak

A legkorszerűbb MR- és CT-berendezéseket szerzi be Budapest V. kerülete, a belvárosiak évente egy-egy alkalommal ingyenesen részesülhetnek a diagnosztikai eljárásban - döntött az önkormányzat képviselő-testülete az MTI híre szerint.

2019. április 18. csütörtök, 21:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mindkét gép az V. kerületben lesz elérhető, az önkormányzat "az állandó lakóhellyel rendelkező és életvitelszerűen ott élő, 14. életévüket betöltött lakosok vizsgálati költségeit vállalja át évente egy-egy alkalommal".

Az eszközök - a telepítést követő próbaüzem után - várhatóan május végétől állnak a belvárosiak rendelkezésére. A tervek szerint az előjegyzés rendkívül rövid határidővel, egy-két héten belül megvalósul.

Az egészségügyi intézkedés Szentgyörgyvölgyi Péter (Fidesz-KDNP) polgármester előterjesztése alapján született - írta a belvárosi önkormányzat az MTI-hez eljuttatott közleményében.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet