Pintér Sándor a rezidensekkel is tárgyalt az egészségügyről
Az egészségügyben szükséges átalakításokról egyeztetett Pintér Sándor miniszterelnök-helyettes Báthori Gergővel, a Magyar Rezidens Szövetség (MRSZ) elnökével. A találkozón az Operatív törzs vezetője elismerését fejezte ki a rezidensek képviselőjének a fiatal orvosok járvány alatt végzett munkájáért - közölte lapunkkal az MRSZ.




