BUX 139176.24 -0,09 %
OTP 45250 -0,11 %
header

egészségügyi_ellátás

05.
19.
09:27

Tömegével rúgták ki a kórházi dolgozókat Amerikában

Az elmúlt két hónapban 1,4 millió egészségügyi dolgozó veszítette el a munkáját a piaci alapon működő amerikai egészségügyben az Amerikai Kórházszövetség adatai szerint. Sokan a koronavírus visszaszorulása után sem fognak tudni azonnal elhelyezkedni. A járvány miatt az Egyesült Államokban a kórházakat havi ötvenmilliárd dolláros veszteség érte - írja a Népszava.

Szerző(k):
Szepesi Anita