BUX 139057.63 -0,18 %
OTP 45250 -0,11 %
header

egészségügyi_ellátás

05.
18.
21:30

Egészségügy: ezt javasolta az orvosi kamara Pintérnek

A járványhelyzet elmúlása és az ezzel kapcsolatos válságintézkedések feloldása után nem a járvány előtti szerkezethez és működéshez kell visszatérni az egészségügyben, hanem meg kell tenni azokat az összehangolt lépéseket, amelyek a járvány előtt elmaradtak, illetve előkészítésük elkezdődött - írja a Magyar Orvosi Kamara abban helyzetértékelésben és javaslatcsomagban, amelyet Pintér Sándor belügyminiszter kérésére készítettek.

Szerző(k):
Szepesi Anita