Kiderült, mennyire fájt a magyaroknak a járvány miatt megállított egészségügy
Minden negyedik magyarnak keletkezett egészségügyi problémája a veszélyhelyzet idején felfüggesztett egészségügyi ellátások miatt. A nőket, az alacsonyabb végzettségűeket, az idősebbeket és a községekben élőket az átlagnál jobban érintette, hogy a bajukkal nem tudtak időben orvoshoz fordulni - derül ki a Napi.hu számára a Pulzus Kutató által készített friss közvélemény-kutatásból.




