Ki lett az év üzletembere?
Az idén immár nyolcadik alkalommal, ünnepélyes gálaest keretében adták át az Ernst and Young Az év üzletembere díjakat szombaton.
Ki lett az év üzletembere?
Az idén immár nyolcadik alkalommal, ünnepélyes gálaest keretében adták át az Ernst and Young Az év üzletembere díjakat szombaton.
Új nagytulajdonos az E-Starban
A Utilico Emerging Markets 15007 darab E-Star törzsrészvény megvásárlásával 5 százalék feletti részesedést szerzett tegnap a vállalatban.
Bekerült az E-Star igazgatóságába a volt kormányzó
Új igazgatósági tagokkal erősít az E-Star, amelyben az OTP Alapkezelő időközben 10 százalék alá ment.
Elkalapálták a végén az OTP-t
Két százalékra növekedett a kereskedés végére a BUX vesztesége, az index napi minimumán 17105 ponton fejezte be a kereskedést.
Próbál felkapaszkodni az OTP
Meglehetősen unalmas kereskedés folyik a budapesti börzén, a vezető papírok továbbra is mínuszban állnak, kivéve a Telekomot.