Az E-Star november 8-i közgyűlése öt évre megválasztotta a társaság igazgatósági tagjának George E. Patakit, New York állam volt kormányzóját (jelenleg az Egyesült Államok ENSZ különmegbízottját), illetve Lantos Csabát, a Keler Zrt. igazgatóságának elnökét (aki korábban az OTP Bank vezérigazgató helyettesi pozícióját töltötte be).
A cég egy külön közleményben bejelentette, hogy az OTP Alapkezelő részesedése a társaságban 10,1 százalékról 8,75 százalékra csökkent. Feltételezhetően a hétfői nagyméretű blokk kötések keretében került az államhoz a különbözetet kiadó pakett.
