BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bekerült az E-Star igazgatóságába a volt kormányzó

Új igazgatósági tagokkal erősít az E-Star, amelyben az OTP Alapkezelő időközben 10 százalék alá ment.

2011. november 8. kedd, 14:09

Fotó: Dömötör Csaba / Katona Vanda
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az E-Star november 8-i közgyűlése öt évre megválasztotta a társaság igazgatósági tagjának George E. Patakit, New York állam volt kormányzóját (jelenleg az Egyesült Államok ENSZ különmegbízottját), illetve Lantos Csabát, a Keler Zrt. igazgatóságának elnökét (aki korábban az OTP Bank vezérigazgató helyettesi pozícióját töltötte be).

A cég egy külön közleményben bejelentette, hogy az OTP Alapkezelő részesedése a társaságban 10,1 százalékról 8,75 százalékra csökkent. Feltételezhetően a hétfői nagyméretű blokk kötések keretében került az államhoz a különbözetet kiadó pakett.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet