Húzóneveket igazolna az E-Star
George Patakit, New York állam volt kormányzóját és a komoly banki múlttal rendelkező Lantos Csabát választhatják be az E-Star Nyrt. november 8-i rendkívüli közgyűlésén a tulajdonosok a társaság igazgatóságba − értesült az Index.
