Gyengüléssel zárt New York
Gyengüléssel zártak szerdán a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói - írja az MTI.
Gyengüléssel zárt New York
Gyengüléssel zártak szerdán a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói - írja az MTI.
Vörösben nyitott New York
Az előző napi szélsőséges ingadozás és pozitív zárás után ismét indexcsökkenéssel indult a kereskedés az amerikai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Tovább esik New York
Erős, 1 százalékot meghaladó csökkenéssel nyitottak kedden a New York-i tőzsde irányadó indexei - írta az MTI.
Rég láttunk ekkora összeomlást - mi jön most?
Eddig soha nem látott esést produkáltak hétfőn az amerikai tőzsdék, amit aztán az ázsiai piacok is követtek. Kedden Európa is vörösbe borult, így felmerül a kérdés, kell-e félnünk egy újabb, 2008-ashoz hasonló katasztrófától.
Hat éve nem volt ilyen New Yorkban
Jelentős eséssel zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói, a Dow Jones indexe 1600 ponttal, eddig nem látott mértékben zuhant, százalékos viszonylatban pedig 2011 augusztusa óta nem látott értékben veszített értékéből - írja az MTI.