Erőteljes nyitás New Yorkban
Két éve a legnagyobb heti veszteség után lendületes indexerősödéssel indult a kereskedés hétfőn az amerikai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Erőteljes nyitás New Yorkban
Két éve a legnagyobb heti veszteség után lendületes indexerősödéssel indult a kereskedés hétfőn az amerikai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Ettől féltünk: eljött a rég nem látott összeomlás - mi lesz most?
Egyelőre úgy tűnik, ahogy Ázsia, úgy Európa sem tudja kikerülni a globális trendeket és további esésben vannak a tőzsdék. De mi lesz mindennek a vége?
Gyengüléssel zárt New York
Gyengüléssel zártak szerdán a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói -írja az MTI.
Pozitív kezdés New Yorkban
Az előző napi negatív zárás után szerény indexerősödéssel indult a kereskedés az amerikai értékpapírpiacokon csütörtökön - írja az MTI.
Vörösben nyitott Európa
Oldalazhat a budapesti tőzsde és a főbb európai indexeknél sem valószínű jelentős emelkedés. Az ázsiai piacok ugyan emelkedtek, de az amerikai államkötvények hozamemelkedése visszafogja az indexeket.