A techcégek húzták a New York-i indexeket
Vegyesen alakultak a News York-i tőzsdeindexek csütörtökön, a pozitív meglepetést hozó eredménybeszámolók viszont a technológiai cégek részvényeit számottevő nyereséghez juttatták.
A techcégek húzták a New York-i indexeket
Vegyesen alakultak a News York-i tőzsdeindexek csütörtökön, a pozitív meglepetést hozó eredménybeszámolók viszont a technológiai cégek részvényeit számottevő nyereséghez juttatták.
Jó hír jött New Yorkból
Indexemelkedéssel indult a kereskedés csütörtökön az amerikai értékpapírpiacokon.
Az IBM magával rántotta a Dow indexet
A vezető Wall Street-i indexek közül egyedül a Nasdaqnak sikerült nyereségben zárnia. A nehezéknek szerdán főleg az energiaipari papírok számítottak, de a DJIA indexének veszteségeiért jórészt az IBM-et tették felelőssé elemzők.
Londonnak nem nagyon ment szerdán
A vezető nyugat-európai indexek közül csak Londonnak nem sikerült nyereségben zárnia. A tengerentúlon az európai tőzsdezáráskor vegyesen teljesítettek a vezető indexek.
Vörösben zárt New York
Csökkentek kedden a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.